Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 01
VODITELJ RECEPCIJE (m/ž) - MAKARSKA
Makarska

Opis

Hotel 4*, Makarska

➡️ Voditelj recepcije (m/ž)

Opis poslova i odgovornosti:

↘️ Organizira rad recepcije, za čiji je rad i rezultate odgovoran
↘️ Nadzire radna vremena i autorizira prekovremeni rad i troškove rada
↘️ Surađuje s odjelom rezervacija u svim poslovima iz djelokruga tog odjela
↘️ Ispostavlja račune i fakture (za goste i agencije) za izvršene usluge
↘️ Prihvaća i otkazuje rezervacije, i sastavlja popise dolazaka i odlazaka gostiju
↘️ Vodi gotovinsku blagajnu, evidentira sva plaćanja, mijenja strane valute, radi s gotovinom, kreditnim karticama i putničkim čekovima
↘️ Vrši kontrolu obračuna vouchera, hotelskih računa i pazi da budu točno ispunjeni prema pojedinim troškovima
↘️ Radi s uređajem za kreditne kartice, bilancira ga i zatvara na kraju smjene
↘️ Knjiži troškove na račune gostiju, prima i evidentira plaćanja od gostiju

Potrebna znanja i vještine:

↘️ VŠS ekonomskog ili hotelsko - turističkog smjera
↘️ Minimalno 3 godine iskustva u voditeljskoj poziciji na recepciji hotela / kampa
↘️ Odlično poznavanje najmanje dva strana jezika u govoru i pismu (engleski i njemački prednost)
↘️ Izvrsne komunikacijske vještine, staloženost i iskustvo u rješavanju konfliktnih situacija na profesionalni način
↘️ Iskustvo u upravljanju teamom
↘️ Izvrsno poznavanje rada na računalu (Sihot prednost)

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 5 godina na više
Znanje stranih jezika Engleski jezik, Njemački jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Samački smještaj
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori