Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 07
Voditelj domaćinstva HTL5 (m/ž) - Hotel 5*, Mali Lošinj
Mali Lošinj

Opis

Boutique Hotel ALHAMBRA & Vila AUGUSTA , Mali Lošinj
➡️ Voditelj domaćinstva (m/ž)

Tamo gdje je more smaragdno zeleno, a stoljetna borova šuma opija mirisom, u najzaštićenijem dijelu veličanstvene uvale Čikat, smjestio se raskošni Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta, član prestižnog lanca Small Luxury Hotels of the World i Virtuoso. Povijesni šarm profinjene secesijske arhitekture okružene pažljivo oblikovanim perivojem skladno je spojen sa suvremenim dizajnom u jedinstveni prostor koji odiše intimnom toplinom i diskretnim luksuzom. Ovdje je sve, od sobe do plaže, podređeno ugodi i udobnosti gosta.

Ukoliko tražite nove poslovne izazove, ambiciozni ste, komunikativni te spremni na samostalan i timski rad, prijavite se na natječaj Voditelj domaćinstva.

Opis radnog mjesta:

• rukovodi, organizira i kontrolira proces rada hotelskog domaćinstva
• prati kvalitetu urednost, čistoću i higijenu hotela
• planira, razvija i implementira standarde i radne procedure za uspješno funkcioniranje odjela
• nadzire rad odjela sukladno postavljenim standardima tvrtke
• sudjeluje u procesu odabira i treningu zaposlenika
• kreira tjedni raspored rada vodeći računa da su radni sati prilagođeni obimu posla
• upravlja troškovima odjela kako bi bili u skladu s odobrenim planom
• vodi evidenciju ulaza i izlaza hotelskog rublja
• brine o uređenju interijera hotela

Uvjeti:
• stručna sprema: VŠS / VSS poželjno hotelijerskog ili ekonomskog smjera
• radno iskustvo minimalno 3 godine na istim ili sličnim rukovodećim poslovima
• aktivno znanje engleskg jezika u govoru uz poželjno znanje drugog stranog jezika
• informatička pismenost (MS office), te prednost poznavanje sustava MICROS

Vještine:

• razvijene organizacijske vještine
• temeljitost i točnost u radu
• marljivost i fleksibilnost
• izražene komunikacijske vještine
• odgovornost, kooperativnost i pouzdanost
• brzina, spretnost
• udovoljavanje i predviđanje potreba gostiju
• izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekta
• usmjerenost na kvalitetu rada
• sklonost timskom radu

Jadranka turizam Vam nudi:

• posao u inovativnom i poticajnom okruženju
• smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
• osigurana radna odjeća i obuća
• radni odnos na određeno vrijeme s mogućnošću produžetka
• stimulativna novčana primanja
• uključivanje u program nagrađivanja
• interne edukacije i usavršavanja
• stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika Engleski jezik; drugi strani jezik - prednost

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Jadranka turizam d.o.o.

Dražica 1, 51550 Mali Lošinj, Hrvatska Otvori