Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 11
VODITELJ ANIMACIJE / ANIMATION MANAGER (m/ž) - HOTELSKA GRUPACIJA, NOVIGRAD
Novigrad

Opis

HOTELSKA GRUPACIJA

VODITELJ ANIMACIJE / ANIMATION MANAGER (m/ž)
NOVIGRAD

Postanite Voditelj animacije/ Animation manager (m/ž) za najpoznatiju turističku kompaniju koja ne samo da teži stvaranju nezaboravnih iskustava za goste, već i vama pruža jedinstvenu priliku za uspješnu i kreativnu karijeru.

Opis posla:
• Upravljanje timom animacije kako biste stvorili najdinamičnija i nezaboravna iskustva za goste
• Osiguravanje dosljednosti i vrhunske kvalitete animacijskih programa diljem destinacija
• Praćenje najnovijih trendova i inovacija u turističkoj industriji kako biste osigurali da animacije budu korak ispred konkurencije
• Oblikovanje godišnjeg plana edukacija i stručnih usavršavanja za odjel animacije, kao i vlastiti razvoj
• Vođenje redovitog programskog sadržaja i inovativno poticanje suvremenih metodičkih i interakcijskih pristupa kako bi stvorili nezaboravna iskustva za goste
• Kreiranje sigurnih i nevjerojatno zabavnih animacijskih iskustava za goste svih dobnih skupina

Uvjeti:
• Stručno obrazovanje u relevantnom području (hotelijerstvo, kineziologija, marketing, ekonomija)
• Izvrsno poznavanje najmanje dva strana jezika
• Strast i predanost prema animaciji i stvaranju nezaboravnih iskustava
• Beskrajna kreativnost i inovativnost
• Vozačka dozvola B kategorije

Ponuda:
Plaća: prema dogovoru, ovisno o kvalifikacijama i iskustvu
Nagrade za izvrsnost do 2.000 eur: sezonska nagrada, božićnica, dar u naravi, dar djetetu do 15 godina, regres
Ostale pogodnosti: naknada za rođenje djeteta, besplatan obrok, naknada za prijevoz, bonus shema
Planirani početak rada: listopad 2023.
Mjesto rada: Novigrad i ostale destinacije kompanije

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski jezik, drugi strani jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Istra

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori