Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
GLAVNA SPREMAČICA (ž) - RESTORAN, VINARIJA, PANSION - KRAPINA
Škarićevo, Krapina

Opis

RESTORAN, VINARIJA, PANSION - ŠKARIĆEVO, KRAPINA

➡️ GLAVNA SPREMAČICA (ž)

Opis posla: Rukovodi, organizira i kontrolira proces rada hotelskih spremačica, Održava i prati kvalitetu čistoće, urednost i higijenu svih prostora pansiona, Planira, razvija i provodi standarde dogovorene s upravom, Vodi evidenciju hotelskog rublja, te nabavu sredstava za čišćenje i održavanje
min. 3. godina na istim ili sličnim poslovima, SSS
Period rada: 1.3.2023.
Plaća: od 5€/h na više, od 800 do 1.000 EUR
5 dana/tj., 8h/dnevno, 2 slobodna dana, min. 160 sati do 200 sati mjesečno
STALNI RADNI ODNOS

Osiguran smještaj + obrok

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Kontinetalna Hrvatska

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori