Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 06
SOBARICA (m/ž) - RESORT – OTOK OBONJAN, ŠIBENIK
Otok Obonjan

Opis

OBONJAN RESORT – OTOK OBONJAN, ŠIBENIK

➡️ SOBARICA (m/ž) - 5 DJELATNIKA, plaća 930 EUR +

Početak rada: od 01.05. do 15.10.2023.
SEZONSKI POSAO

OPIS POSLA:
• poslovi pospremanja i čišćenja smještajnih jedinica
• održavanje i kontrola čistoće sanitarija i svih ostalih vanjskih i unutarnjih prostora kampa (recepcija, sanitarni prostori, hodnici i staze)
• održavanje čistoće zatvorenih i otvorenih prostora objekata (terasa, bazena i restorana)
• kontrola i prijava eventualnih neispravnosti/kvarova u smještajnim jedinicama nakon odlaska gostiju
• odgovorno rukovanje opremom i inventarom
• ostali poslovi prema uputama Voditelja domaćinstva

UVJETI:
• prethodno radno iskustvo nije potrebno

VJEŠTINE:
• smisao za čistoću i urednost
• sistematičnost i brzina u obavljanju posla
• profesionalan i diskretan odnos prema gostima te ostalim članovima tima

ŠTO NUDIMO:
• stimulativna primanja
• smještaj i 3 obroka
• puno radno vrijeme
• rad u smjenama
• rad na određeno vrijeme, sezonski posao, studentski posao

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Bez iskustva
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Hrvatski otoci

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori