15 06
SKLADIŠTAR / VODITELJ OPERATIVNE NABAVE (m/ž) - OTOK OBONJAN, ŠIBENIK
Obonjan

Opis

OTOK OBONJAN, ŠIBENIK

➡️ SKLADIŠTAR / VODITELJ OPERATIVNE NABAVE (m/ž) - Plaća: 1.300,00 € - 1.500,00 €

Opis posla:
- Zajedno sa voditeljima odjela formira narudžbe te usklađuje logistički okvir dolaska robe na otok,
- Zaprima robu, kontrolira cijenu, kvalitetu i količinu ulaznih proizvoda, uključujući prateću dokumentaciju, dokumentaciju unosi u informacijski sustav,
- Odgovoran za robno-materijalno stanje na skladištu usklađeno sa informacijskim sustavom (zalihom proizvoda),
- Skladištenje proizvoda, zaštita od vremenskih utjecaja, transport unutar skladišta,
- Priprema, dostavlja robu/proizvode za interne potrebe, izdavanje robe, provjerava vrstu, količinu i kvalitetu robe za isporuku
- Maksimiziranje upotrebe skladišnih prostora i pristupa proizvodima, odgovoran za održavanje skladišta čistim i urednim,
- Obavlja i druge poslove po prirodi posla

Tražene kvalifikacije:
- VŠS, SSS
- min. 3 godine radnog iskustva na poslovima skladištara ili sličnim poslovima
- organizacijske sposobnosti
- Poznavanje MS Office alata i osnova robno materijalnog knjigovodstva

Mjesto rada: otok Obonjan
Početak rada: 13.05.
Osiguran smještaj + 3 obroka dnevno

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Hrvatski otoci

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori