Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 06
MORNAR (m/ž) - A LA CARTE RESTORAN - CRVENA LUKA, BIOGRAN NA MORU
Biograd na moru

Opis

A LA CARTE RESTORAN - CRVENA LUKA, BIOGRAN NA MORU

➡️ MORNAR (m/ž) – 2 djelatnika, plaća od 830 Eur

Restoran se nalazi u Resortu sa 4**** i ima vlastiti ponton za privez brodova.

Početak rada: prema dogovoru do 30.09. (ovisno od radnog mjesta)
SEZONSKI RAD / mogućnost STALNOG ZAPOSLENJA
Opis posla: privez brodova, iznajmljivanje ležaljki
Radno vrijeme: 8h, 1 sl. dan, rad u smjenama, većinom popodne.
Osnovica plaće + zakonski dodaci + dodaci za prekovremeni rad. Prekovremeni sati isplaćuju se po završetku ugovora.
Smještaj osiguran u Biogradu, po dvije osobe u sobi, zajednička kuhinja, prijevoz sa kolegama do Restorana u Crvenoj luci.
Jedan topli obrok u smjeni.

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori