Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
28 06
KONOBAR / KONOBARICA (m/ž/x) - HOTELI: Lovran, Krk, Rovinj, Rab, Novalja, Pašman
Lovran, Krk, Rovinj, Rab, Novalja, Pašman

Opis

HOTELI: Lovran, Krk, Rovinj, Rab, Novalja, Pašman

➡️ VANJSKI KONOBAR/KONOBARICA (m/ž/x)

OPIS POSLOVA I OSTALE INFORMACIJE:
• dočekivanje i ispraćanje gostiju
• potpuna upoznatost s ponudom jela i pića u hotelu i davanja pravovaljane informaciju gostu
• zaprimanje narudžbi, blokiranje i posluživanje hranu i piće te apserviranje stolova
• prezentiranje ponudu hrane i pića gostima te davanje preporuka
• vršenje priprema restorana i ostalih radnih prostora koji su neophodni za obavljanje procesa rada
• prikupljanje i priprema inventara, vršenje spremanja stolova i stolica nakon obroka, mijenjanje stolnjaka, nadstolnjaka, ubrusa i pepeljara
• vođenje brige o čistoći i estetici stolova
• ispostavljanje računa i naplaćivanje izvršenih usluga
• sudjelovanje u promoviranju usluga hrane i pića i njihovoj sugestivnoj prodaji
• obavljanje i drugih poslova koji odgovaraju njegovoj stručnoj spremi, znanjima i vještinama na temelju naloga Voditelja hotelskog odjela (po potrebi i van djelokruga rada odjela)

BROJ TRAŽENIH RADNIKA: 2

Plaće su podložne dogovoru ovisno o iskustvu kandidata i vrsti ugovora.

RAZINA OBRAZOVANJA:
SSS (srednja škola u trajanju do 3 godine i škola za KV i VKV radnike),
SSS (srednja škola u trajanju 4 ili više godina)
VŠS (prvi stupanj fakulteta, stručni studij i viša škola)

RADNO ISKUSTVO: najmanje 1 godina
MJESTO RADA: Lovran, Krk, Rovinj, Rab, Novalja, Pašman
VRSTA ZAPOSLENJA: na određeno (sezonski) uz mogućnost trajnog zaposlenja
SMJEŠTAJ: zajednički smještaj
NAKNADA ZA PRIJEVOZ: bez naknade
RADNO VRIJEME: puno radno vrijeme
NATJEČAJ VRIJEDI OD - DO: 25.05.2024. - 25.06.2024.

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili kontaktirati nas na:: emira.adzajlic@bestsolutions.pro

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Naknada za prijevoz Ne

Poslodavac

BEST SOLUTIONS d.o.o.

Ul. Vjekoslava Spinčića 23, 51410 Opatija, Hrvatska Otvori