Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 03
HR MANAGER (M/Ž) - NOVI VINODOLSKI RESORT
Novi Vinodolski

Opis

NOVI VINODOLSKI RESORT

➡️ VODITELJ KADROVSKE SLUŽBE / HR MANAGER (m/ž) - od 8.000 do 11.000 kn

Opis posla: razvoj ljudskih resursa i zapošljavanja, regrutacija i selekcija u skladu sa planom zapošljavanja, kreiranje i ažuriranje baze potencijalnih zaposlenika, planiranje i vođenje orijentacije novih zaposlenih, suradnja sa rukovoditeljima odjela po svim pitanjima, relevantnim za ljudske resurse i dr.
Početak rada: 1.5. do 01.11. (mogućnost Ugovora za STALNI RADNI ODNOS!)

Uvjeti: organizacijske sposobnosti, fleksibilna i komunikativna osoba, min. iskustvo 2-3 god. u hotelima 4*/5*, poznavanje rada na kompjuteru te znanje 2 strana jezika (engleski i njemački jezik - nije uvjet).

Kapaciteta naselja: 95 soba/hotel, 366 apartmana, 35 kuće za odmor, javni prostor.

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Educiranost osoblja
Znanje stranih jezika Engleski, Njemački

Naknada za prijevoz Da