Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
02 03
AREA STORE MANAGER (m/ž) - MALOPRODAJNI LANAC TRGOVINA - PULA
Pula

Opis

MALOPRODAJNI LANAC TRGOVINA - KORČULA, TROGIR, PULA

➡️ AREA STORE MANAGER (m/ž)

Opis posla: rad od kuće, iz poslovnice ili bilo kojeg drugog mjesta.
Posao obuhvaća terenske obilaske poslovnica, koordinaciju timova, vođenje i ostvarivanje rezultata prodaje.

Početak rada: ODMAH/ili PO DOGOVORU
Radno vrijeme: mogućnost vlastite prilagodbe rasporeda/slobodni vikendi
Min. iskustvo od 1 do 5 god.
STALNI RADNI ODNOS
Dodatni Benefiti:
▪️Božićnica
▪️Uskrsnica
▪️Dar djetetu
▪️Dar u naravi
▪️Mjesečni bonusi na rezultate
▪️Nagrada za preporuku prijatelja ili poznanika
▪️Poklon za prvašiće
▪️Poklon paket za rođenje djeteta
▪️Jubilarne nagrade
▪️Edukacije, i sl.
Poslodavac osigurava službeno vozilo, laptop i mobitel.

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili nas kontaktirati na: kandidati@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz Da
Hranarina Ne

Poslodavac

Posao u turizmu - Istra

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori