Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
24 02
Konobar (m/ž) Hotel Borik
Korčula

Hotel Borik traži različite djelatnike za rad u sezoni 2017.
Opis posla:
-Prihvat gostiju u restoranu, njihovo posluživanje i ispraćaj gostiju u skladu s utvrđenim standardima i pravilima struke
-Prezentiranje i posluživanja jela i pića gostima
-Postavljanje i apserviranje stolove te priprema ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke

Možete se prijaviti putem oglasa, poslati zivotopis na posao@hotelborik.hr ili na broj 091/3646601.

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski i poželjno znanje još jednog jezika (prednost njemački ili francuski)
Dodatna znanja i vještine Ljubaznost i srdačnost

Ostalo

Osiguranost smještaja
Naknada za prijevoz
Hranarina 2 obroka

Poslodavac

Lovor d.d. - hotel Borik

Prvi Žal bb, 20263 Lumbarda, Hrvatska Otvori