Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 04
ZAMJENIK (ŠEF) KUHINJE - RESTAURANT & WINE BAR, Baška Voda
Baška Voda

Opis

RESTAURANT & WINE BAR, Baška Voda
➡️ ZAMJENIK (ŠEF) KUHINJE– plaća 10000 – 15000 kn

À la carte restoran poznat po odličnom mesnom i ribljem jelovniku, primamljivim slasticama, te fantastičnom izboru vina.

OPIS POSLOVA
• pomaže šefu kuhinje u organiziranju, koordiniranju i rukovođenju kuhinje
• detaljno poznavanje jelovnika i priprema jela, nadgledanje i koordiniranje skladištenja i čuvanje namirnica
• briga o čistoći radnih jedinica i radnog prostora
• iskustvo u à la cart restoranima
• osigurava primjenu svih internih i zakonom propisanih zahtjeva i standarda

UVJETI
• poznavanje rada na računalu u MS Office okruženju
• fokusiranost na efikasno ispunjenje ciljeva i poštivanje zadanih rokova
• radno iskustvo na istom ili srodnom radom mjestu minimalno 3 godine
• SSS/KV kuhar

Radno vrijeme: 8 h, 1 slobodan dan tjedno
Vrsta zapošljavanja: stalni radni odnos
Početak rada: 01.03. - 01.04.2021.
Osiguran smještaj, topli obrok, radna i boravišna dozvola.

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

Uz prijavu je potrebno priložiti:
• Zamolbu i životopis s opisom poslova na kojima ste radili
• Potvrda o radnom stažu (HZMO)
• Presliku diplome - potvrdu o stečenoj stručnoj spremi

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika -

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori