Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 06
RECEPCIONER (m/ž) - NAUTIČKA MARINA – PALMIŽANA
Palmižana

Opis

NAUTIČKA MARINA – PALMIŽANA

➡️RECEPCIONER (m/ž) – 1 djelatnik, 1.038 EUR do 1.200 EUR

Početak rada: 1.4. do 15.11.
Radno vrijeme: 8h, 1 slobodan dan
Osnovica plaće + dodaci (putni troškovi, dodatak za smjenski rad (10%), rad nedjeljom i blagdanom (50%), olakšica za djecu, uzdržavane članove, naknade za odvojeni život)
SEZONSKI RAD
Osiguran smještaj + prehrana (svaki radnik ima pravo na troškove prehrane u dnevnom iznosu od 10 eura/DNEVNO)

Uvjeti: SSS hotelijersko-turističkog ili drugog društvenog usmjerenja, min. iskustvo 1 god. ili bez iskustva, izražene komunikacijske vještine, znanje rada na računalu, engleski jezik - u govoru i pismu, ostali jezik – prednost, nije uvjet.

Opis posla: prima i informira gosta te ugovara i prodaje sve usluge koje nudi marina,
vodi dnevnu evidenciju recepcije, obavlja mjenjačke poslove te vodi sve propisane evidencije recepcijskog poslovanja, supotpisuje izlazne dokumente te dostavlja ažurna izvješća nadležnim službama, obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih osoba.

Zainteresirani kandidati mogu poslati svoj CV i kontaktirati nas putem:

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Hrvatski otoci

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori