Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 05
PROMOTORICA, HOSTESA (m/ž) - RESTORANI
Dalmacija/Istra

Opis

PROMOTORICA, HOSTESA (ž) - RESTORANI

OPIS POSLOVA:
• Promocija restorana, dijeljenje letaka, doček gostiju,
• Komunikacija s gostima, upoznavanje s ponudom hotela/restorana i ostalim uslugama.

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:
• SSS, VŠS, VSS
• Najmanje 2 godine radnog iskustva u hostesiranju, prodaji i marketingu
• Engleski jezik – obavezno, drugi strani jezik – prednost
• Dobro razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu
• Komunikativnost, marljivost, pouzdanost i kolegijalnost

UVJETI ZAPOSLENJA:
• sezonski rad
• plaća: 6.000 kn
• smještaj i ručak na teret poslodavca
• rad u dinamičnom i poticajnom okruženju

Period rada: 01.05./15.05. – 15.09.2019.

Za strane državljane poslodavac osigurava sve potrebne dokumente i dozvole.

Napomena: obavezan životopis s slikom

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika Engleski - uvjet, drugi jezici - prednost
Dodatna znanja i vještine Komunikativnost, marljivost, pouzdanost i kolegijalnost

Naknada za prijevoz ne
Hranarina da

Poslodavac

Posao u turizmu d.o.o.
posredovanje
Zvonimira Rogoza 3, 10 000 Zagreb, Hrvatska Otvori