Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 04
POMOĆNI KUHAR (M/Ž) - A LA CARTE RESTORAN BOL, BRAČ
Bol, Brač

Opis

A LA CARTE RESTORAN BOL, OTOK BRAČ

➡️Pomoćni kuhar (m/ž) - od 6.700 + kn

A LA CARTE RESTORAN – MEDITERANSKA i NACIONALNA KUHINJA

Kapacitet restorana/opis/lokacija: centar grada, 60 sjedećih mjesta. Kuhinja sadrži roštilj na plin, štednjak s 6 plinova, friteze za duboko prženje, Inox konvektomat s 3 police, mašina za suđe, ledenica i par rashladnih uređaja.

Opis posla: Priprema i serviranje salata,deserta, pranje tanjura i crnog suđa, čišćenje kuhinje

Početak rada: od 1.4./20.4.- 1.10./1.11.
Radno vrijeme: 8/10 sati, bez slobodnog dana
Osiguran smještaj + 2 obroka

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Ne

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Hrvatski otoci

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori