Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 03
POMOĆNI KUHAR (m/ž) - RESTORAN/KONOBA FUNTANA
Vrsar

Opis

➡️ POMOĆNI KUHAR (m/ž) - 9.000 kn

A LA CARTE RESTORAN S DUGOGODIŠNJOM TRADICIJOM MEDITERANSKA KUHINJA - Grill/Tave/Kuhana jela (Riba Grill, Riba u pećnici, Riblja juha, Morski specijaliteti - Jastog/Kamenice/Škampi/Hobotnica, Pašte, Rižota, Fritule i dr)

➡️Opis posla: pranje suđa, priprema salata
➡️Uvjet: min. iskustvo 5-10 godina
➡️Početak rada: 1.3. do 31.12.
➡️SEZONSKI RAD / STALNI SEZONAC
➡️Radno vrijeme: od 12 do 24h, 8 -10 h/dnevno, 2 smjene, slobodan dan po dogovoru
➡️Osiguran smještaj + 2 obroka
➡️Kapacitet restorana: 80 sj mjesta restoran, 80 sj mjesta terasa

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 5 godina na više
Znanje stranih jezika -
Dodatna znanja i vještine -

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Istra

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori