Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 06
KUHAR (m/ž) - HOTELI
PRIMORJE/ZAGREB

Opis

KUHAR (m/ž) - HOTELI / SREDNJA DALMACIJA

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
- Pripremanje svih jela u hotelu prema standardima rada
- Pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
- Stručno i prema troškovima orijentirano korištenje i prerađivanje živežnih namirnica
- Kontrola kvalitete i kvantitete dostavljenih namirnica

PROFIL ZAPOSLENIKA:
- 1-3 godine radnog iskustva
- SSŠ/VSŠ kuhar (nije uvjet)
- Sposobnost organizacije rada
- Proaktivnost u rješavanju problema
- Usmjerenost timskom radu

Radno vrijeme; 6 dana po 7- 8 sati, 1 dan slobodan.
Kandidatima je osiguran smještaj i 2 topla obroka.

Za strane državljane poslodavac osigurava sve potrebne dokumente i dozvole..
Za EU građane poslodavac osigurava mogućnost rada u zimskom periodu u vlastitim hotelima na autrijskim skijalištima, uvjeti plaća prema EU standardima.

Prijava na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski jezik
Dodatna znanja i vještine Samostalna i odgovorna osoba prema poslu i kolegama

Naknada za prijevoz NE
Hranarina DA

Poslodavac

Posao u turizmu d.o.o.
posredovanje
Zvonimira Rogoza 3, 10 000 Zagreb, Hrvatska Otvori