Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
23 04
Kuhar (m/ž) u Falkensteiner Hotels & Residences
Hoteli Punat

Želite li raditi za hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Proaktivni ste i ambiciozni? Tvrtka Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!
Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao KUHAR

Opis posla i odgovornosti:
Pripremanje svih jela u hotelu prema standardima rada
Pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
Stručno i prema troškovima orijentirano korištenje i prerađivanje živežnih namirnica
Kontrola kvalitete i kvantitete dostavljenih namirnica.

Za direktnu prijavu na oglas kliknite https://www.falkensteiner.com/de/jobs-karriere/jobsuche ili pošaljite svoje prijave sa životopisom(slika obavezna) na naš mail info@posaouturizmu.com

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika Poznavanje engleskog i njemačkog jezika
Dodatna znanja i vještine Što Vam nudimo: Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji Timski rad u stimulativnom radnom okruženju Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

Falkensteiner Hotels & Residences
ugostiteljstvo i turizam
Zrinsko Frankopanska 38, 23000 Zadar, Hrvatska Otvori