Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 06
KOZMETIČAR/SPA TERAPEUT (m/ž) - LOŠINJ HOTELS & VILLAS, Mali Lošinj
Mali Lošinj

Opis

LOŠINJ HOTELS & VILLAS, Mali Lošinj
Kozmetičar/Spa terapeut (m/ž)

Opis posla:
• izvođenje različitih vrsta masaža
• detaljno poznavanje rukovanja opremom i instrumentima, korištenje, dezinfekcija i sterilizacija iste
• primjenjivanje različitih kozmetičkih tretmana
• primjenjivanje raznih tretmana za uljepšavanje lica i tijela
• provedba beauty programa
• provedba usluga za njegu ruku i stopala (trajni lak), tijela i lica, kao i prodaja kozmetičkih proizvoda
• informiranje klijenata o proizvodima i uslugama koji se koriste u Wellness i Spa centru rad na wellness recepciji (vođenje potrebne dokumentacije)
• primjena pravilne tehnike i protokola prilikom obavljanja tretmana
• osobna higijena i higijena prostora
• pridržavanje svih higijenskih propisa

Uvjeti:
• stručna sprema: SSS kozmetičar ili s položenim tečajem za spa terapeuta/kozmetičara
• radno iskustvo: minimalno godinu dana na istoj ili sličnoj poziciji
• poželjno radno iskustvo u hotelima
• aktivno znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski jezik kao prvi jezik, ostali njemački ili talijanski jezik)

Vještine:
• smisao za ljepotu i potrebe gosta
• komunikativnost i srdačnost
• organizacijske i komunikacijske vještine
• usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
• visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
• sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

Nudimo Vam:
• posao u inovativnom i poticajnom okruženju
• smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
• osigurana radna odjeća i obuća
• osigurana izrada sanitarne knjižice
• inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
• stimulativna primanja,
• na osnovnu plaću obračunava se minuli rad (staž u Hrvatskoj) te svi dodaci na plaću; rad nedjeljom blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad, noćni rad
• stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
• edukacije i mogućnost napredovanja
• produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
• naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski jezik, njemački ili talijanski jezik

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Jadranka turizam d.o.o.

Dražica 1, 51550 Mali Lošinj, Hrvatska Otvori