Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 01
DIREKTOR HRANE I PIĆA (m/ž) - DUBROVNIK
Dubrovnik

Opis

HOTEL & RESORT 4*, DUBROVNIK

Direktor hrane i pića (m/ž)

Opis posla i odgovornosti:

↘️ Upravlja radom sektora hrane i pića
↘️ Odgovoran je za poslovne rezultate restorana i barova, kvalitetu usluge te troškove odjela hrane i pića
↘️ Planira raspored rada radnika sektora i upravlja radom svih radnika
↘️ Nadzire radna vremena i autorizira prekovremeni rad i troškove rada
↘️ Potpuno je upoznat sa svim procedurama sektora i odgovoran je za provođenje navedenih procedura od strane svih radnika restorana i barova
↘️ Kontrolira troškove restorana i barova prema planiranom budžetu
↘️ Izrađuje kalkulacije u sektoru hrane i pića
↘️ zrađuje plan marketinških aktivnosti za sektor hrane i pića (uključujući troškove svake akcije)
↘️ Zadužen za održavanje standarda Cristala i HACCAP-a
↘️ U suradnji s voditeljem kuhinje i voditeljima restorana, sastavlja jelovnike, odabire hranu i piće te priprema prijedlog godišnjeg plana poslovanja odjela
↘️ Predlaže nove tehnologije pripreme hrane i posluživanja, utvrđuje standarde i kontrolira njihovu primjenu
↘️ Organizira obučavanje djelatnika sektora hrane i pića te organizira urednost i čistoću

Uvjeti:

↘️ SSS/ VŠS/VSS
↘️ Najmanje 3 godine iskustva na istom radnom mjestu u hotelima visoke kategorije
↘️ Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
↘️ Motivirana, odgovorna i komunikativna osoba s naglašenim sposobnostima rukovođenja, organizacije i upravljanja poslovnim ciljevima
↘️ Napredno korištenje MS Office alata

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Samački smještaj
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori