Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
22 04
CALL CENTAR MANAGER (m/ž) - CALL CENTAR – ZAGREB
Zagreb

Opis

CALL CENTAR – ZAGREB

➡️ CALL CENTAR MANAGER (m/ž) – od 1600 eura + mogućnost bonusa, 1 djelatnik

Lokacija ureda: Trešnjevka, Trsatska ulica 2c, Zagreb

Opis posla:

Odgovornosti :
✔️ praćenje ostvarenja zadanih ciljeva, produktivnosti te kvaliteta rada
✔️ analiziranje rezultata i traženje rješenja za poboljšanje poslovanja
✔️ sudjelovanje u razvoju i motiviranju zaposlenika
✔️ upravljanje timom te osiguravanje protoka informacija svim članovima tima

Očekivanja:
✔️ Najmanje 1 godina iskustva na istim i/ili sličnim poslovima
✔️ izvrsno poznavanje rada u MS office
✔️ razvijene snažne vještine upravljanja i razvoja ljudi
✔️ izvrsne komunikacijske i međuljudske vještine
✔️ izvrsne organizacijske i voditeljske vještine sa sposobnošću rješavanja problema
✔️ jezik - hrvatski, engleski osnove za komunikaciju

Nudimo:
✔️ Ugovor na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci.

Ne nudimo smještaj!

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili kontaktirati nas na:
E-mail: he.sliskovic@gmail.com
Mobitel: 00 385 91 37528

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika Hrvatski jezik, Engleski jezik - osnovno
Dodatna znanja i vještine Izvrsno poznavanje rada u MS office

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz Da
Hranarina Ne

Poslodavac

Posao u turizmu - Zagreb

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori